TJ Sokol Žichlice

.:Menu:.

Fotogalerie Informace Výsledky muži "A" Výsledky muži "B" Výsledky dorost

Výsledky žáci

 

 

TJ Sokol Žichlice Soupiska hráčů

-----------------------------------------------------------------

 

 

Dolejš Radek

 

Pajer Jiří

  Fencl Jakub   Plaščiak Patrik

 

Habrych Marek

 

Rampich Aleš

 

Habrych Petr

  Rozpopčuk Pavel
  Hanzlíček Jiří   Schneider Michal

 

Kopačka Josef

 

Šebek Daniel

 

Kovařík Jan

 

Šrámek Josef

 

Kovařík Ondřej

 

Šrámek Karel

 

Krofta Tomáš

  Zuska Pavel

 

Nádvorník Michal

 

Žemlička Radek

 

 

 

 

  Trenér:   Štrunc Luděk

 

 

TJ Sokol Žichlice Sezóna 2018 - 2019

-----------------------------------------------------------------

 

Zápasy muži Podzim 2018

IV.TŘÍDA

Kolo Datum Den Čas Sraz Utkání Výsledek
1. 9.9. NE 17:00 15:30 Plasy "B" - Žichlice 7 : 2
2. 15.9. SO 16:30 15:30 Žichlice - Úněšov "B" 9 : 2
3. 23.9. NE 16:30 15:00 Mladotice "B" - Žichlice 0 : 1
4. 29.9. SO 16:00 15:00 Žichlice - Kunějovice 3 : 2
5. 7.10. NE 16:00 14:30 V. Libyně - Žichlice 2 : 1
6. 14.10. NE 15:30 14:00 Hadačka - Žichlice 6 : 4
7. 20.10. SO 15:30 14:30 Žichlice - Všeruby "B" 3 : 2

 

 

  1. kolo střelci:

Šrámek K, Kovařík J.

  2. kolo střelci:

 

Zuska, 2x Šebek D, 2x Rampich A, Šrámek K, Fencl D, Nádvorník, Habrych Ma.
  3. kolo střelci: Šebek D.

  4. kolo střelci:

Rampich A, Kopačka, Šrámek J.

  5. kolo střelci:

Šebek D.

  6. kolo střelci:

Šrámek K, Šebek D, Rampich A, Kopačka

  7. kolo střelci:

Nádvorník, Rampich A, Šrámek K.

 

 

Zápasy muži Jaro 2019

IV.TŘÍDA

Kolo Datum Den Čas Sraz Utkání Výsledek
8. 6.4. SO 16:30 15:30  Žichlice - Plasy "B"  1 : 2
9. 14.4. NE 14:00 12:30 Úněšov "B" - Žichlice  5 : 0
10. 20.4. SO 17:00 16:00 Žichlice - Mladotice "B"  2 : 0
11. 28.4. NE 17:00 15:30 Kunějovice - Žichlice 1 : 2
12. 4.5. SO 17:00 16:00 Žichlice - V. Libyně 5 : 1
13. 11.5. SO 17:00 16:00 Žichlice - Hadačka 3 : 0
14. 19.5. NE 17:00 15:30 Všeruby "B" - Žichlice 6 : 1

 

 

  8. kolo střelci:

Rampich A.
 10. kolo střelci: Habrych P, Nádvorník

 11. kolo střelci:

Habrych P, Kovařík J.

 12. kolo střelci:

2x Rampich A, 3x Chramosta

 13. kolo střelci:

2x Šrámek K, Šebek D.

 14. kolo střelci:

Plaščiak

 

 

TJ Sokol Žichlice Konečná tabulka

-----------------------------------------------------------------

 

                                                                  TABULKA

#

KLUB

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Sokol Plasy "B"

14

12

0

2

60:19

35

1

0

2.

SK Všeruby "B"

14

10

0

4

46:18

30

0

0

3.

Sokol Žichlice

14

9

0

5

40:31

27

0

0

4.

FK Trafo Hadačka

14

8

0

6

32:32

24

2

2

5.

Slavia Úněšov "B"

14

8

0

6

43:40

23

1

0

6.

Sokol Mladotice "B"

14

6

0

8

23:30

18

2

2

7.

FC Kunějovice

14

2

0

12

29:54

8

0

2

8.

Sokol Vysoká Libyně

14

1

0

13

10:59

3

0

0

                                                                  DOMA

#

KLUB

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Sokol Plasy "B"

7

6

0

1

35:8

18

0

0

2.

SK Všeruby "B"

7

6

0

1

25:4

18

0

0

3.

Sokol Žichlice

7

6

0

1

26:9

18

0

0

4.

Slavia Úněšov "B"

7

5

0

2

23:14

15

0

0

5.

FK Trafo Hadačka

7

4

0

2

21:14

15

1

1

6.

Sokol Mladotice "B"

7

1

0

4

12:17

8

2

1

7.

FC Kunějovice

7

1

0

6

16:31

4

0

1

8.

Sokol Vysoká Libyně

7

1

0

6

4:24

3

0

0

                                                                  VENKU

#

KLUB

Z

V

R

P

S

B

P+

P-

1.

Sokol Plasy "B"

7

6

0

1

25:11

17

1

0

2.

SK Všeruby "B"

7

4

0

3

21:14

12

0

0

3.

Sokol Mladotice "B"

7

3

0

4

11:13

10

0

1

4.

FK Trafo Hadačka

7

3

0

4

11:18

9

1

1

5.

Sokol Žichlice

7

3

0

4

14:22

9

0

0

6.

Slavia Úněšov "B"

7

3

0

4

20:26

8

1

0

7.

FC Kunějovice

7

1

0

6

13:23

4

0

1

8.

Sokol Vysoká Libyně

7

0

0

7

6:35

0

0

0

 

TJ Sokol Žichlice Nejlepší střelci

-----------------------------------------------------------------

 

Nejlepší střelci sezóny 2018 - 2019                    

Pořadí

Jméno střelce

Branky

1.

Rampich Aleš

8
2. Šebek Daniel 6
3.

Šrámek Karel

6

4.

Chramosta Alex

3

5.

Kopačka Josef 2